Turto dalybos - Teisinė pagalba dalybų metu

Turto dalybos klausimai visada yra vieni iš sudėtingiausių, nes finansiniai klausimai nėra lengvai išsprendžiami. Dar Senajame Testamente buvo parašyta, kad “kivirčo pradžia yra kaip užtvankos atidarymas”. Tad prasidėjus nesutarimams situacija tik aštrėja, todėl užgniaužti konfliktą geriausiai jam dar neprasidėjus. Profesionalūs teisininkai žino visas teisines subtilybes turto dalybų atvejais ir moka užbėgti problemoms už akių. Turto dalybos po tėvų mirties, turto dalybos per skyrybas, bendrasavininkų turto dalybos  ir nekilnojamo turto dalybos - į visus šiuos klausimus rasti atsakymus padės kvalifikuoti teisininkai. Advokatų komanda Klaipėdoje - sklandžios ir greitos turto dalybos. 


Turto dalybos. Teisines paslaugos Klaipeda


Turto dalybos po mirties 

Turto dalybos po mirties pradedamos atsižvelgiant į tai ar buvo sudarytas testamentas. Jeigu testamentas yra ir jis patvirtintas notaro - dažniausiai keblumų nekyla, nes paveldėjimas vykdomas tiksliai pagal testamentą. Nors, žinoma, kiekvienas atvejis yra unikalus, ir net esant galiojančiam testamentui gali kilti įvairių niuansų. Taigi, turto dalybos po tėvų mirties galimos pagal testamentą arba pagal įstatymą, jeigu testamento nėra. Turto dalybos pagal įstatymą pradedamos nuo pirmos eilės įpėdinių. Iš viso yra šešios įpėdinių eilės ir kiekvienos eilės įpėdiniai paveldi tik tada, kai nėra prieš jos esančios eilės įpėdinių. Išsamesnei informacijai apie turto dalybas po tėvu mirties galite kreiptis į mūsų advokatų komandą. Registruokitės teisinei konsultacijai.

 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


Turto dalybos mirus sutuoktiniui, taip pat kaip ir turto dalybos po tėvų mirties, galimos pagal testamentą arba pagal įstatymą. Būna atvejų, kai abu sutuoktiniai sudarė bendrą testamentą, kuriame iš anksto numatė kaip vyks turto dalybos. Bendras sutuoktinių testamentas - tai galimybė pasirūpinti vienas kitų ir po vieno iš sutuoktinių mirties ir išvengti ginčų šeimoje, tačiau ir tokiame testamente yra sąlygų yra ypatumų. Bet kuriuo atveju testamentai palengvina paveldėtojams turto dalybas. Yra tam tikros nustatytos taisyklės, pagal kurias vyksta sutuoktinių turto dalybos, nesvarbu ar turto dalybos vyksta pagal testamentą ar pagal įstatymą. Teisės srities atstovai suteiks visą reikalingą informaciją ir teisinę pagalbą, kad turto dalybos vyktų lengvai ir sklandžiai. Kreipkitės į specialistus - advokatų komanda pasiruošusi Jums padėti. Turto dalybos po mirties - nelengvas etapas, kurį verta patikėti šios srities profesionalams. 


Skyrybos, turto dalybos - nauja pradžia be teisinių rūpesčių

Turto dalybos skyrybų atveju šiandien ypač aktualus klausimas. Kiekvienais metais skyrybų skaičius vis daugėja ir turto dalybos per skyrybas tampa aštri tema. Dažnai žmonės tiesiog nežino kaip vyksta turto dalybos per skyrybas, nežino savo teisių, įsipareigojimų, taisyklių. Būtent šis nežinojimas sukelia baimę, abejones ir stumia į neapgalvotus sprendimus. Turto dalybos skiriantis iš dalies priklauso nuo santuokos nutraukimo būdo. Sprendžiant turto padalijimo klausimą vadovaujamasi nustatytomis taisyklėmis atsižvelgiant į tam tikras aplinkybes. Todėl sprendžiant turto dalybos klausimus būtina pasitarti su teisininkais, kurie įvertins Jūsų situaciją ir galės suteikti reikiamą teisinę informaciją bei teisinę pagalbą. Kvalifikuoti teisininkai paaiškins visas taisykles ir ypatumus, ko galite tikėtis ir ko ne, kokios yra perspektyvos ir apribojimai. 


Turto dalybos po skyrybų - reikšmingas klausimas. Nuo to, kaip vyks turto dalybos priklausys abiejų sutuoktinių finansinė padėtis po skyrybų. Žinoma, skyrybos bendru sutarimu, kuomet įmanoma taikiai susitarti dėl turto dalybos - idealus variantas, tačiau ne visada yra pritaikomas realybėje. Kaip apsaugoti savo teisėtus interesus? Kaip vykdomos turto dalybos po santuokos nutraukimo? Kaip skyrybų atveju dalinamos paskolos ir kiti finansiniai įsipareigojimai, jei tokių yra? Kokios yra dalinamo turto taisyklės ir kokias atvejais galima nukrypti nuo jų? Į visus šiuos klausimus atsakys teisės srities atstovai, specializuojantys turto dalybos srityje. Pasirūpinkite savo ateitimi ir susisiekite su kvalifikuotais teisininkais. Tegul Jūsų naujo gyvenimo pradžia bus be teisinių rūpesčių. Registruokitės teisinei konsutlacijai. 


Turto dalybos: svarbu žinoti savo teises

Atskira jautri tema - turto dalybos nesusituokus. Nors tai yra gana dažnas reiškinys Lietuvoje, tačiau toli gražu ne visi žino savo teises tokioje situacijoje. Civiliniame kodekse nustatytas tik sutuoktinių turto teisinis režimas, o sugyventinių turto dalybos nėra reglamentuojamos. Tačiau įmanomas sugyventinių gyvenimo drauge, bendro turto įsigijimo ar bendro ūkio tvarkymo ir kitų aplinkybių įrodinėjimas. Sugyventinių turto dalybos paprastai priklauso nuo tam tikrų aplinkybių, kurias reikia pateikti teismui ir įrodyti. Šios aplinkybės ir įrodymai padės apsaugoti sugyventinių interesus. Kad turto dalybos nesusituokus būtų išspręstos sąžiningai kreipkitės į teisininkus. Advokatų komanda teikia teisines paslaugas visais turto dalybos klausimais. 


Kita tema, sukelianti daugiausiai ginčų ir nesutarimų - bendrasavininkų turto dalybos. Turtas gali priklausyti keliems savininkams ar net daugiau. Tai gali būti giminaičiai, kurie paveldėjo turtą. Tai gali būti asmenys, kurie nupirko bendrą turtą, tačiau nebūtinai susiję giminystės ryšiais. Bet kuriuo atveju vertėtų iš anksto apibrėžti kiekvieno savininko teises ir įsipareigojimus. Tai padėtų išvengti ginčų ir problemų, susijusių su bendru turtu, o reikalui esant bendrasavininkų turto dalybos vyktų lengvai ir sklandžiai. Nekilnojamo turto dalybos - reikalaujantis specialių teisinių žinių ir pasirengimo klausimas. Svarbu žinoti savo teises ir apsaugoti savo interesus.

Turto dalybos. Advokatų kontora


MES IR JŪSŲ GAUNAMA NAUDA

Gaukite efektyvų sprendimą

Esame unikali advokatų komanda, kurioje visi teisiniai klausimai sprendžiami tikslingai. Per ilgus metus advokatų sferoje susiformavusi praktika, kuomet vienas advokatas ar advokatų kontora imasi spręsti visų teisės tematikos klausimų, išgrynino jos trūkumus. Natūralu, kad kiekvienas advokatas ar teisininkas savo patirties bagaže turi įvairių teisinių problemų nagrinėjimą, tačiau kiekvienas specialistas turi savąsias sritis, kuriose patirties turi daugiausiai ir, todėl yra įsigilinęs labiausiai. Toks specialistas, kuriam nebereikia gaišti papildomo laiko gilinantis į mažiau nagrinėtos tematikos aspektus, yra ženkliai efektyvesnis, todėl sutaupo nemažai laiko ir piniginių sąnaudų, o ir pasiūlyti problemų sprendimo variantai būna tikslesni.


Mums svarbi kiekvieno kliento problema

Advokatų komanda "D. Pociaus Kontora" atstovauja tiek verslo klientams, turintiems didžiulius turtus, tiek pradedančias įmones. Taip pat atstovaujame daugybei įvairių individualių klientų, įskaitant profesorius, mokslininkus, administratorius, gydytojus, sveikatos priežiūros specialistus, profesionalius sportininkus, studentus, kareivius, šauktinius ir kt. Savo arsenale turime advokatus ir teisininkus kompetentingus civilinės, šeimos teisės, nuosavybės, baudžiamosios, darbo, administracinės ir kitų teisių klausimuose.


Mūsų advokatų komanda, teikianti labai pritaikytus teisinius sprendimus individualiems asmenims, šeimoms, įmonėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Daugelis mūsų teisininkų ir advokatų yra savo srities lyderiai ir puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienyje. Šie teisininkai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, derindami savo technines, komercines žinias bei patirtį, kad padėtų jums valdyti riziką ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Nesvarbu, ar esate verslo klientas, ar ieškote patarimo savo asmeniniais reikalais, kaip jūsų patikimas patarėjas, mes sutelksime dėmesį į jūsų tikslus ir dirbsime su jumis gerais ir blogais laikais, kad įsitikintume, jog prireikus gausite tinkamą teisinę pagalbąMūsų komandos reputacija - novatoriška, kūrybinga ir jautri sudėtingoms teisinėms problemoms spręsti.


Sąžininga paslaugų kainodara

Stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų klientai gautų operatyvias ir profesionalias teisines paslaugas. Kadangi dirbame tikslingai ir itin organizuotai teikiame aukščiausio lygio paslaugas už mažesnę kainą. Mūsų darbo sėkmę užtikrina tai, kad kiekvienas mūsų advokatas ar teisininkas sprendžia ir konsultuoja tais probleminiais klausimais, kuriuos išmano labiausiai. Todėl galutinio sprendimo kaina viso proceso metu yra sąžininga be jokio brangaus laiko delsimo.


 

Registracija
Internetu arba +37064038030