Šeimos teisė. Šeimos teisės teisininkai Klaipėdoje

Kiekvienas iš mūsų bent kartą gyvenime susiduria su šeimos teise. Šeimos teisė - svarbi teisės šaka, kuri reglamentuoja gana platų klausimų spektrą. Santuokos ir šeimos teisiniai santykiai, vaikų globa ir rūpyba, bendro turto dalybos ir šeimos gerovė - vieni iš klausimų, kuriuos sprendžia šeimos teisė vadovaujantis norminiais teisės aktais. Šeimos teisė atlieka ne tik teisines funkcijas, bet ir liečia vertybių ir moralės klausimus. Tad nenuostabu, kad šeimos teisės advokatai be teisinių žinių privalo turėti psichologinių įgūdžių, kurie padeda suteikti kokybišką ir visapusišką teisinę pagalbą klientams. Advokatų kontora Klaipėdoje teikia profesionalias teisines paslaugas šeimos teisės srityje

Seimos teises advokatai Klaipedoje.


Šeimos teisė: pagrindinės sritys 

Dažnai emocijos ir jausmai ima veržtis, kaip garai iš verdančio puodo, kai šeimyninių ginčų daugėja ir kyla noras skirtis. Kiekviena šeima - tai teisinių santykių sistema ir atsiradus spragų šioje sistemoje šeimos teisės advokatai - specialistai, kurie gali suteikti reikalingą informaciją, patarti į ką reikėtų atsižvelgti ir kokių klaidų išvengti. Šeimos teisė dažniausiai apima šiuos klausimus: 


  • Vedybinė sutartis (ikivedybinių ir povedybinių sutarčių sudarymas);
  • Santuokos nutraukimas;
  • Turto dalybos ir turtiniai įsipareigojimai;
  • Vaiko išlaikymas ir alimentų mokėjimas;
  • Bendravimo su vaiku tvarkos ir gyvenamosios vietos nustatymas;
  • Tėvystės pripažinimas ir nuginčijimas;
  • Kitų šeimos ginčų sprendimas.

Susidūrę su klausimais šiose srityse nedelsdami kreipkitės į šeimos teisės advokatus ar teisininkus. Būtent šeimos teisės advokatai ar teisininkai paaiškins kokios yra Jūsų teisės, kaip apginti savo interesus ir padės rasti optimaliausią sprendimą Jūsų situacijoje. Dažnai savalaikis kreipimasis į teisininkus ar advokatus leidžia išspręsti situaciją be teismo ir su mažesniais nuostoliais.

 

Registracija
Internetu arba +37064038030
 


Advokatų kontora - efektyviausi problemų sprendimai

Advokatų kontora - kvalifikuota teisinė pagalba ir subtilus požiūris į kiekvieno kliento situaciją. Šeimos teisė - viena iš sričių, kurioje specializuojasi mūsų komandos advokatai ir teisininkai. Teisinės konsultacijos metu sužinosite visus įmanomus situacijos sprendimo variantus, galimas rizikas ir perspektyvas. Mūsų teisininkai padės rasti optimaliausią ir efektyviausią problemų sprendimą. Esame pasiruošę spręsti bet kokio sudėtingumo ginčą, nes turime ilgametę patirtį, profesines žinias ir įgūdžius, kurie leidžia įvertinti situaciją ir numatyti tinkamiausius veiksmus. Kiekvienas advokatų kontoros teisininkas Klaipėdoje žino, kaip geriausiai apsaugoti Jūsų interesus ir apginti Jūsų teises. Susisiekite su mumis.

Seimos teise. Advokatų kontora Klaipėda


MES IR JŪSŲ GAUNAMA NAUDA

Gaukite efektyvų sprendimą

Esame unikali advokatų komanda, kurioje visi teisiniai klausimai sprendžiami tikslingai. Per ilgus metus advokatų sferoje susiformavusi praktika, kuomet vienas advokatas ar advokatų kontora imasi spręsti visų teisės tematikos klausimų, išgrynino jos trūkumus. Natūralu, kad kiekvienas advokatas ar teisininkas savo patirties bagaže turi įvairių teisinių problemų nagrinėjimą, tačiau kiekvienas specialistas turi savąsias sritis, kuriose patirties turi daugiausiai ir, todėl yra įsigilinęs labiausiai. Toks specialistas, kuriam nebereikia gaišti papildomo laiko gilinantis į mažiau nagrinėtos tematikos aspektus, yra ženkliai efektyvesnis, todėl sutaupo nemažai laiko ir piniginių sąnaudų, o ir pasiūlyti problemų sprendimo variantai būna tikslesni.


Mums svarbi kiekvieno kliento problema

Advokatų komanda "D. Pociaus Kontora" atstovauja tiek verslo klientams, turintiems didžiulius turtus, tiek pradedančias įmones. Taip pat atstovaujame daugybei įvairių individualių klientų, įskaitant profesorius, mokslininkus, administratorius, gydytojus, sveikatos priežiūros specialistus, profesionalius sportininkus, studentus, kareivius, šauktinius ir kt. Savo arsenale turime advokatus ir teisininkus kompetentingus civilinės, šeimos teisės, nuosavybės, baudžiamosios, darbo, administracinės ir kitų teisių klausimuose.


Mūsų advokatų komanda, teikianti labai pritaikytus teisinius sprendimus individualiems asmenims, šeimoms, įmonėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Daugelis mūsų teisininkų ir advokatų yra savo srities lyderiai ir puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienyje. Šie teisininkai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, derindami savo technines, komercines žinias bei patirtį, kad padėtų jums valdyti riziką ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Nesvarbu, ar esate verslo klientas, ar ieškote patarimo savo asmeniniais reikalais, kaip jūsų patikimas patarėjas, mes sutelksime dėmesį į jūsų tikslus ir dirbsime su jumis gerais ir blogais laikais, kad įsitikintume, jog prireikus gausite tinkamą teisinę pagalbąMūsų komandos reputacija - novatoriška, kūrybinga ir jautri sudėtingoms teisinėms problemoms spręsti.


Sąžininga paslaugų kainodara

Stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų klientai gautų operatyvias ir profesionalias teisines paslaugas. Kadangi dirbame tikslingai ir itin organizuotai teikiame aukščiausio lygio paslaugas už mažesnę kainą. Mūsų darbo sėkmę užtikrina tai, kad kiekvienas mūsų advokatas ar teisininkas sprendžia ir konsultuoja tais probleminiais klausimais, kuriuos išmano labiausiai. Todėl galutinio sprendimo kaina viso proceso metu yra sąžininga be jokio brangaus laiko delsimo.


 

Registracija
Internetu arba +37064038030