Atstovavimas teisme Klaipėdoje - EUNOMA

Dažnai kyla ginčų, kuria taikiai išspręsti nepavyksta. Tokiais atvejais nelieka kitos išeities, kaip kreiptis į teismą. Pagal įstatymą piliečiai gali patys vesti savo bylas teisme, tačiau tokie atvejai yra reti. Žymiai dažniau žmonės kreipėsi iš karto į teisininkus kai tik sužino apie bylos nagrinėjimą teisme. Laiku kreipiantis į specialistus galima ne tik rasti tinkamiausią sprendimą savo situacijoje, bet ir dažnai išspręsti ginčą be teismo. Neretai asmenys patys nenori dalyvauti teismo procese, todėl veikia per savo atstovus. Atstovavimas teisme dažna praktika tarp asmenų, kurie dėl tam tikrų priežasčių negali arba nenori dalyvauti teismo procese. Advokatų kontora Klaipėdoje EUNOMA teikia atstovavimo teisme paslaugas. 

Atstovavimas teisme Klaipedoje. Teisines paslaugos


Kokias atvejais reikalingas atstovavimas teisme?   

Ekspertai pataria visais atvejais kreiptis į specialistus sprendžiant teisinius klausimus. Dažniausiai ginčai teismuose nagrinėjami dalyvaujant ir klientui, ir advokatui. Tačiau yra atvejų, kai klientas teisme nedalyvauja ir tada būtinas kliento atstovavimas teisme. Atstovavimas teisme - tai paslauga, kurią teikia advokatas, turintys leidimą atstovauti konkrečioje byloje. Dažniausios priežastys, dėl kurių klientai renkasi šią paslaugą:


 • Jūsų sveikata neleidžia dalyvauti teismo posėdyje;
 • Negalite dalyvauti teismo posėdyje nustatytą dieną dėl tam tikrų aplinkybių; 
 • Gyvenate užsienyje;
 • Manote, kad Jūsų dalyvavimas tik apsunkins situaciją.

Atstovavimas teisme turi daugybę privalumų, pagrindinis iš kurių - Jums nereikės gaišti laiko teismo salėje, nes Jūsų advokatas pasirūpins, kad Jūsų teisės ir interesai būtų apsaugoti Jums nedalyvaujant procese. Advokatų kontora Klaipėdoje EUNOMA - kvalifikuoti teisininkai, žinantys kaip geriausiai apginti Jūsų teises. EUNOMA - profesionalios teisinės paslaugos.

 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


Kaip vyksta atstovavimas teisme?

Bet kuri ginčo šalis, kaip pareiškėjas, taip ir atsakovas, turi teisę pasirinkti atstovą, kuris apgins jo interesus teisme. Atstovavimas teisme vyksta pagal pavedimą. Renkantis atstovą, patartina atkreipti dėmesį į advokato specializaciją ir patirtį nagrinėjant panašias bylas. Advokatų kontora Klaipėdoje EUNOMA - tai kvalifikuotų teisininkų komanda, kuri turi ilgametę darbo praktiką, kvalifikacijas ir profesinius įgūdžius, leidžiančius tinkamai pasirūpinti savo kliento interesais. Atstovavimas teisme apima: 


 • Susipažinimą su bylos aplinkybėmis ir situacijos įvertinimą;
 • Bylos analizę, rizikos vertinimą, perspektyvų numatymą;
 • Bylos strategijos parengimą ir taktikos planavimą;
 • Procesinių dokumentų rengimą ir prašymų teikimą;
 • Dalyvavimą teismo posėdžiuose;
 • Dalyvavimą vykdant sprendimus;
 • Teismo sprendimų apskundimą.

Atstovavimas teisme - tai visapusišką teisinė pagalbą ginant savo interesus. Nesvarbu, ar esate fizinis, ar juridinis asmuo - atstovavimas teisme užtikrina, kad Jūsų teisės bus apsaugotos, o Jūsų teisinės problemos bus išspręstos pačiu tinkamiausiu ir palankiausiu Jums būdu. Advokatų kontora EUNOMA atstovauja savo klientus ikiteisminiuose ir teisminiuose procesuose ir pasirūpina, kad teisiniai klausimai nebekeltų Jums rūpesčių. Patikėkite savo teisines problemas mums. Registruokitės konsultacijai. 

Atstovavimo teisme paslaugos. Advokatų kontora


APIE MUS


 

Registracija
Internetu arba +37064038030