Atstovavimas teisme Klaipėdoje - kur kreiptis?

Dažnai kyla ginčų, kuria taikiai išspręsti nepavyksta. Tokiais atvejais nelieka kitos išeities, kaip kreiptis į teismą. Pagal įstatymą piliečiai gali patys vesti savo bylas teisme, tačiau tokie atvejai yra reti. Žymiai dažniau žmonės kreipėsi iš karto į teisininkus kai tik sužino apie bylos nagrinėjimą teisme. Laiku kreipiantis į specialistus galima ne tik rasti tinkamiausią sprendimą savo situacijoje, bet ir dažnai išspręsti ginčą be teismo. Neretai asmenys patys nenori dalyvauti teismo procese, todėl veikia per savo atstovus. Atstovavimas teisme dažna praktika tarp asmenų, kurie dėl tam tikrų priežasčių negali arba nenori dalyvauti teismo procese. Advokatų komanda Klaipėdoje teikia atstovavimo teisme paslaugas. 


Atstovavimas teisme Klaipedoje. Teisines paslaugos


Kokias atvejais reikalingas atstovavimas teisme?  

Ekspertai pataria visais atvejais kreiptis į specialistus sprendžiant teisinius klausimus. Dažniausiai ginčai teismuose nagrinėjami dalyvaujant ir klientui, ir advokatui. Tačiau yra atvejų, kai klientas teisme nedalyvauja ir tada būtinas kliento atstovavimas teisme. Atstovavimas teisme - tai paslauga, kurią teikia advokatas, turintys leidimą atstovauti konkrečioje byloje. Dažniausios priežastys, dėl kurių klientai renkasi šią paslaugą:


 • Jūsų sveikata neleidžia dalyvauti teismo posėdyje;
 • Negalite dalyvauti teismo posėdyje nustatytą dieną dėl tam tikrų aplinkybių;
 • Gyvenate užsienyje;
 • Manote, kad Jūsų dalyvavimas tik apsunkins situaciją.

Atstovavimas teisme turi daugybę privalumų, pagrindinis iš kurių - Jums nereikės gaišti laiko teismo salėje, nes Jūsų advokatas pasirūpins, kad Jūsų teisės ir interesai būtų apsaugoti Jums nedalyvaujant procese. Advokatų komanda Klaipėdoje - kvalifikuoti teisininkai, žinantys kaip geriausiai apginti Jūsų teises. Profesionalios teisinės paslaugos.


 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


Kaip vyksta atstovavimas teisme?

Bet kuri ginčo šalis, kaip pareiškėjas, taip ir atsakovas, turi teisę pasirinkti atstovą, kuris apgins jo interesus teisme. Atstovavimas teisme vyksta pagal pavedimą. Renkantis atstovą, patartina atkreipti dėmesį į advokato specializaciją ir patirtį nagrinėjant panašias bylas. Kvalifikuotų teisininkų komanda, kuri turi ilgametę darbo praktiką, kvalifikacijas ir profesinius įgūdžius, leidžiančius tinkamai pasirūpinti savo kliento interesais. Atstovavimas teisme apima: 


 • Susipažinimą su bylos aplinkybėmis ir situacijos įvertinimą;
 • Bylos analizę, rizikos vertinimą, perspektyvų numatymą;
 • Bylos strategijos parengimą ir taktikos planavimą;
 • Procesinių dokumentų rengimą ir prašymų teikimą;
 • Dalyvavimą teismo posėdžiuose;
 • Dalyvavimą vykdant sprendimus;
 • Teismo sprendimų apskundimą.

Atstovavimas teisme - tai visapusišką teisinė pagalbą ginant savo interesus. Nesvarbu, ar esate fizinis, ar juridinis asmuo - atstovavimas teisme užtikrina, kad Jūsų teisės bus apsaugotos, o Jūsų teisinės problemos bus išspręstos pačiu tinkamiausiu ir palankiausiu Jums būdu. Advokatų komanda atstovauja savo klientus ikiteisminiuose ir teisminiuose procesuose ir pasirūpina, kad teisiniai klausimai nebekeltų Jums rūpesčių. Patikėkite savo teisines problemas mums. Registruokitės konsultacijai. 


Atstovavimo teisme paslaugos. Advokatų kontora


MES IR JŪSŲ GAUNAMA NAUDA

Gaukite efektyvų sprendimą

Esame unikali advokatų komanda, kurioje visi teisiniai klausimai sprendžiami tikslingai. Per ilgus metus advokatų sferoje susiformavusi praktika, kuomet vienas advokatas ar advokatų kontora imasi spręsti visų teisės tematikos klausimų, išgrynino jos trūkumus. Natūralu, kad kiekvienas advokatas ar teisininkas savo patirties bagaže turi įvairių teisinių problemų nagrinėjimą, tačiau kiekvienas specialistas turi savąsias sritis, kuriose patirties turi daugiausiai ir, todėl yra įsigilinęs labiausiai. Toks specialistas, kuriam nebereikia gaišti papildomo laiko gilinantis į mažiau nagrinėtos tematikos aspektus, yra ženkliai efektyvesnis, todėl sutaupo nemažai laiko ir piniginių sąnaudų, o ir pasiūlyti problemų sprendimo variantai būna tikslesni.


Mums svarbi kiekvieno kliento problema

Advokatų komanda "D. Pociaus Kontora" atstovauja tiek verslo klientams, turintiems didžiulius turtus, tiek pradedančias įmones. Taip pat atstovaujame daugybei įvairių individualių klientų, įskaitant profesorius, mokslininkus, administratorius, gydytojus, sveikatos priežiūros specialistus, profesionalius sportininkus, studentus, kareivius, šauktinius ir kt. Savo arsenale turime advokatus ir teisininkus kompetentingus civilinės, šeimos teisės, nuosavybės, baudžiamosios, darbo, administracinės ir kitų teisių klausimuose.


Mūsų advokatų komanda, teikianti labai pritaikytus teisinius sprendimus individualiems asmenims, šeimoms, įmonėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Daugelis mūsų teisininkų ir advokatų yra savo srities lyderiai ir puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienyje. Šie teisininkai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, derindami savo technines, komercines žinias bei patirtį, kad padėtų jums valdyti riziką ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Nesvarbu, ar esate verslo klientas, ar ieškote patarimo savo asmeniniais reikalais, kaip jūsų patikimas patarėjas, mes sutelksime dėmesį į jūsų tikslus ir dirbsime su jumis gerais ir blogais laikais, kad įsitikintume, jog prireikus gausite tinkamą teisinę pagalbąMūsų komandos reputacija - novatoriška, kūrybinga ir jautri sudėtingoms teisinėms problemoms spręsti.


Sąžininga paslaugų kainodara

Stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų klientai gautų operatyvias ir profesionalias teisines paslaugas. Kadangi dirbame tikslingai ir itin organizuotai teikiame aukščiausio lygio paslaugas už mažesnę kainą. Mūsų darbo sėkmę užtikrina tai, kad kiekvienas mūsų advokatas ar teisininkas sprendžia ir konsultuoja tais probleminiais klausimais, kuriuos išmano labiausiai. Todėl galutinio sprendimo kaina viso proceso metu yra sąžininga be jokio brangaus laiko delsimo.


 

Registracija
Internetu arba +37064038030