Sutarčių teisė - EUNOMA

Kiekvienas verslas prasideda nuo sutarties. Sutartis yra bet kurios veiklos pagrindas ir pradžių pradžia. Be sutarties jokie veiksmai nėra vykdomi ir, atvirkščiai, tik sudarius sutartį jau galima planuoti veiklą. Tačiau jeigu nepakankamai dėmesio buvo skirta sutarties sudarymui, neišvengiamai teks susidurti su sutarčių teise. Sutarčių teisė reguliuoja asmenų teisinius santykius iki ir po sutarties sudarymo. Klaidos sutartyse gali brangiai kainuoti, todėl ekspertai pataria konsultuotis su specialistais dar iki sutarties sudarymo. Advokatų komanda Klaipėdoje EUNOMA teikia kvalifikuotas teisines paslaugas sutarčių teisės srityje.

Sutarciu teises advokatai Klaipedoje.


Sutarčių teisė: kaip sumažinti rizikas? 

Gerai ir taisyklingai parengta sutartis palengvina visų sutartyje numatytų sąlygų laikymąsi ir terminų vykdymą. Jeigu trečioji šalis nenorėtų vykdyti savo įsipareigojimų, tinkama sutartis priverstų pagalvoti apie pasekmes nesilaikant sutarties. Dažnai vien tinkamas sutarties sudarymas priverčia visas šalis vykdyti savo įsipareigojimus be papildomo įsikišimo. Sutartis - nėra absoliutus garantas, tačiau ženkliai minimizuoja rizikas ir sumažina nenumatytus finansinius nuostolius. Advokatų komanda Klaipėdoje EUNOMA teikia teisines paslaugas prieš ir po sutarties sudarymo, bei konsultuoja visais klausimais susijusiais su sutarčių teise. Mūsų teisininkai įvertins Jūsų situaciją ir patars, kaip sumažinti rizikas. Registruokitės konsultacijai. 

 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


Teisinė konsultacija - galimybė apsaugoti savo veiklą

Patyrę verslininkai žino, kad profesionali advokato konsultacija sutarčių sudarymo procese yra kritinė, todėl pasinaudoja galimybe apsaugoti savo veiklą nuo pat pradžių kompetentingai sudarius sutartis. Kvalifikuotas teisininkas įvertins verslo ar veiklos sritį, numatys galimas rizikas ir įtrauks į sutartį sąlygas ir įsipareigojimus, kurie apsaugos kliento teises ir interesus. Rizikos analizė ir prevencija - užduotys, kurias lengvai išsprendžia specialistai. Todėl verta konsultuotis su teisininkais dėl sutarties sudarymo dar prieš ją sudarant. Išankstinė teisinė konsultacija gali padėti išvengti klaidų, kurios brangiai kainuoja. Advokatų komanda Klaipėdoje EUNOMA - sutarčių teisės ekspertai, kurie pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus. Skambinkite mums.  


Sutarčių teisė: delsimas kainuoja brangiau 

Teisingai parengtos sutartys, patyrusio teisininko atstovavimas ir savalaikė teisinė pagalba sutarties vykdymo procese sumažina rizikas ir didina veiklos efektyvumą. Tačiau, ką daryti, jeigu nesulaukėte kvalifikuoto teisinio palaikymo arba netinkamai parengta sutartis davė vaisių? Nedelsdami kreipkitės į teisininkus. Delsimas sukelia rimtesnių problemų ir didesnių nuostolių. Mūsų teisininkai sprendžia visus klausimus ir ginčus kilusius dėl sutarčių netinkamo vykdymo. Konsultuojame visais sutarčių teisės klausimais, rengiame dokumentus, atstovaujame derybose ir teikiame kvalifikuotą teisinę pagalbą. Sutarčių teisė - sritis, kurioje turime sukaupę sėkmingą patirtį, todėl žinome, kaip geriausiai apsaugoti savo klientų interesus ir teises. Susisiekite su mumis. 

Sutarciu teises teisininkai. Advokatų kontora


MES IR JŪSŲ GAUNAMA NAUDA

Gaukite efektyvų sprendimą

Esame unikali advokatų komanda, kurioje visi teisiniai klausimai sprendžiami tikslingai. Per ilgus metus advokatų sferoje susiformavusi praktika, kuomet vienas advokatas ar advokatų kontora imasi spręsti visų teisės tematikos klausimų, išgrynino jos trūkumus. Natūralu, kad kiekvienas advokatas ar teisininkas savo patirties bagaže turi įvairių teisinių problemų nagrinėjimą, tačiau kiekvienas specialistas turi savąsias sritis, kuriose patirties turi daugiausiai ir, todėl yra įsigilinęs labiausiai. Toks specialistas, kuriam nebereikia gaišti papildomo laiko gilinantis į mažiau nagrinėtos tematikos aspektus, yra ženkliai efektyvesnis, todėl sutaupo nemažai laiko ir piniginių sąnaudų, o ir pasiūlyti problemų sprendimo variantai būna tikslesni.


Mums svarbi kiekvieno kliento problema

Advokatų komanda EUNOMA atstovauja tiek verslo klientams, turintiems didžiulius turtus, tiek pradedančias įmones. Taip pat atstovaujame daugybei įvairių individualių klientų, įskaitant profesorius, mokslininkus, administratorius, gydytojus, sveikatos priežiūros specialistus, profesionalius sportininkus, studentus, kareivius, šauktinius ir kt. Savo arsenale turime advokatus ir teisininkus kompetentingus civilinės, šeimos teisės, nuosavybės, baudžiamosios, darbo, administracinės ir kitų teisių klausimuose.


Mūsų advokatų komanda, teikianti labai pritaikytus teisinius sprendimus individualiems asmenims, šeimoms, įmonėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Daugelis mūsų teisininkų ir advokatų yra savo srities lyderiai ir puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienyje. Šie teisininkai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, derindami savo technines, komercines žinias bei patirtį, kad padėtų jums valdyti riziką ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Nesvarbu, ar esate verslo klientas, ar ieškote patarimo savo asmeniniais reikalais, kaip jūsų patikimas patarėjas, mes sutelksime dėmesį į jūsų tikslus ir dirbsime su jumis gerais ir blogais laikais, kad įsitikintume, jog prireikus gausite tinkamą teisinę pagalbąMūsų komandos reputacija - novatoriška, kūrybinga ir jautri sudėtingoms teisinėms problemoms spręsti.


Sąžininga paslaugų kainodara

Stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų klientai gautų operatyvias ir profesionalias teisines paslaugas. Kadangi dirbame tikslingai ir itin organizuotai teikiame aukščiausio lygio paslaugas už mažesnę kainą. Mūsų darbo sėkmę užtikrina tai, kad kiekvienas mūsų advokatas ar teisininkas sprendžia ir konsultuoja tais probleminiais klausimais, kuriuos išmano labiausiai. Todėl galutinio sprendimo kaina viso proceso metu yra sąžininga be jokio brangaus laiko delsimo.


 

 

Registracija
Internetu arba +37064038030