Įmonių teisė - EUNOMA

Kas yra įmonių teisė žino kiekvienas verslininkas. Įsteigti įmonę, parengti sutartis, įvairiausių akcijų ir turto perleidimo sandoriai, įmonės atsijungimas, atskyrimas ir likvidavimas - visus šiuos ir kitus teisinius klausimus apima įmonių teisė. Patyrę įmonių teisės specialistai žino, kaip išspręsti teisinius klausimus pačiu greičiausiu ir lengviausiu būdu, o kilus ginčams - išspręsti juos efektyviai, užtikrinant verslo interesus. Advokatų komanda Klaipėdoje EUNOMA - kvalifikuotų teisininkų komanda, turinti ilgametę patirtį įmonių teisės srityje. Mūsų teisininkai padės išspręsti bet kokio sudėtingumo problemas - patikėkite savo teisinius rūpesčius mums

Teisines paslaugos imonems Klaipedoje


Įmonių teisė: paskirtis ir taikymas

Įmonių teisė reguliuoja teisinius veiklos santykius įmonėje ar bet kurioje kitoje organizacijoje. Įmonių teisė apima visus klausimus susijusius su įmonės steigimu, organizacijos teisiniu valdymu, akcininkų susirinkimais ir kitus teisinius klausimus. Įmonių teisė padeda sureguliuoti teisinius verslo santykius, supaprastinti ir įnešti aiškumo visuose teisiniuose verslo valdymo etapuose. Taigi, įmonių teisės advokatas - tai ekspertas, kuris specializuojasi įmonių teisėje ir teikia konsultacijas šioje srityje atsižvelgiant į kliento verslo sritį ir atstovauja savo kliento interesus ginčuose visuose įmonės gyvavimo etapuose. Advokatų komanda Klaipėdoje EUNOMA turi ilgametę patirtį sprendžiant įmonių teisės klausimus skirtingose verslo stadijose. 

 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


Ką veikia įmonių teisės advokatai? 

Ką reiškia būti įmonių teisės advokatu? Įmonių teisės advokatai tvarko visus įmonės teisinius reikalus, susijusius su pačia įmone ir kitomis komercinėmis struktūromis. Viena iš pagrindinių įmonių teisininko funkcijų yra padėti verslininkams įteisinti jų veiklą. Įmonių ir organizacijų veikla vykdoma pagal šalyje galiojančius įstatymus ir teisės aktus, ir įmonių teisės advokatai padeda efektyviai plėtoti verslą ir išnaudoti visas galimybes. Teisingai parengti ir sutvarkyti dokumentai, sandoriai ir sutartis - sėkmingo verslo pradžia. Įmonių teisininkai padeda savo klientams tiksliai įvertinti privalumus ir trūkumus, remdamiesi teisine atsakomybe, ir parengti efektyviausią strategijos planą. Advokatų komanda Klaipėdoje EUNOMA - stipri teisininkų komanda, kurių tarpe yra įmonių teisės ekspertų. Teikiame aukštos kokybės teisines paslaugas fizinimas ir juridiniams asmenims. Mes žinome, kaip išspręsti Jūsų teisinius rūpesčius. Susisiekite su mumis.

Advokatai imonems. Advokatų kontora


MES IR JŪSŲ GAUNAMA NAUDA

Gaukite efektyvų sprendimą

Esame unikali advokatų komanda, kurioje visi teisiniai klausimai sprendžiami tikslingai. Per ilgus metus advokatų sferoje susiformavusi praktika, kuomet vienas advokatas ar advokatų kontora imasi spręsti visų teisės tematikos klausimų, išgrynino jos trūkumus. Natūralu, kad kiekvienas advokatas ar teisininkas savo patirties bagaže turi įvairių teisinių problemų nagrinėjimą, tačiau kiekvienas specialistas turi savąsias sritis, kuriose patirties turi daugiausiai ir, todėl yra įsigilinęs labiausiai. Toks specialistas, kuriam nebereikia gaišti papildomo laiko gilinantis į mažiau nagrinėtos tematikos aspektus, yra ženkliai efektyvesnis, todėl sutaupo nemažai laiko ir piniginių sąnaudų, o ir pasiūlyti problemų sprendimo variantai būna tikslesni.


Mums svarbi kiekvieno kliento problema

Advokatų komanda EUNOMA atstovauja tiek verslo klientams, turintiems didžiulius turtus, tiek pradedančias įmones. Taip pat atstovaujame daugybei įvairių individualių klientų, įskaitant profesorius, mokslininkus, administratorius, gydytojus, sveikatos priežiūros specialistus, profesionalius sportininkus, studentus, kareivius, šauktinius ir kt. Savo arsenale turime advokatus ir teisininkus kompetentingus civilinės, šeimos teisės, nuosavybės, baudžiamosios, darbo, administracinės ir kitų teisių klausimuose.


Mūsų advokatų komanda, teikianti labai pritaikytus teisinius sprendimus individualiems asmenims, šeimoms, įmonėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Daugelis mūsų teisininkų ir advokatų yra savo srities lyderiai ir puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienyje. Šie teisininkai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, derindami savo technines, komercines žinias bei patirtį, kad padėtų jums valdyti riziką ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Nesvarbu, ar esate verslo klientas, ar ieškote patarimo savo asmeniniais reikalais, kaip jūsų patikimas patarėjas, mes sutelksime dėmesį į jūsų tikslus ir dirbsime su jumis gerais ir blogais laikais, kad įsitikintume, jog prireikus gausite tinkamą teisinę pagalbąMūsų komandos reputacija - novatoriška, kūrybinga ir jautri sudėtingoms teisinėms problemoms spręsti.


Sąžininga paslaugų kainodara

Stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų klientai gautų operatyvias ir profesionalias teisines paslaugas. Kadangi dirbame tikslingai ir itin organizuotai teikiame aukščiausio lygio paslaugas už mažesnę kainą. Mūsų darbo sėkmę užtikrina tai, kad kiekvienas mūsų advokatas ar teisininkas sprendžia ir konsultuoja tais probleminiais klausimais, kuriuos išmano labiausiai. Todėl galutinio sprendimo kaina viso proceso metu yra sąžininga be jokio brangaus laiko delsimo.


 

Registracija
Internetu arba +37064038030