Skolų išieškojimas Klaipėdoje - EUNOMA

Skolų išieškojimas nėra lengva užduotis. Kaip grąžinti pinigus iš skolininko, kokie yra pagrindiniai šio proceso etapai ir būdai, kaip vykdomas skolų išieškojimas iš fizinio asmens, ar įmanomas skolų išieškojimas užsienyje? Advokatų komanda Klaipėdoje EUNOMA teikia profesionalias teisines paslaugas visais skolų išieškojimo klausimais. Kiekvienas mūsų įmonės teisininkas pasiruošęs surasti geriausią teisinį sprendimą. Mes žinome, kad vienodų žmonių ir situacijų nebūna, todėl ilgametė darbo praktika ir teisinė patirtis leidžia mums rasti optimaliausius sprendimus bet kurioje situacijoje. Mūsų teisės ekspertai padės suprasti kokia yra skolų išieškojimo procedūra ir pagrindiniai jos etapai. Ne visada pavyksta atgauti skolą taikiai, geranoriškai ir laiku, todėl verta žinoti kokios yra galimybės, padedančios susigrąžinti savo pinigus. 

Skolu isieskojimas Klaipedoje


Skolų išieškojimas iš fizinio asmens

Skolų išieškojimas iš fizinio asmens yra lėšų grąžinimo procedūra, kai skolininkas dėl įvairių priežasčių nepadengė savo skolą, t.y. negrąžino paskolintas lėšas fiziniams arba juridiniams asmenims. Jei lėšų grąžinimas neatliktas sutartu laiku, fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie laukia savo skolos padengimo, gali kreiptis dėl priverstinio skolų išieškojimo. Skolų išieškojimas vykdomas tam tikrais etapais ir yra keli būdai, kaip galima atgauti sau priklausančias lėšas. Advokato konsultacija ir profesionali teisinė pagalba padeda užtikrinti sklandesnį derybų procesą. 


Mūsų advokatai Klaipėdoje teikia teisines paslaugas skolų išieškojimo klausimams išspręsti. Dažnai vien advokato konsultacija padeda išvengti teismo, sumažinti finansines išlaidas ir laiko sąnaudas. Advokatų komanda Klaipėdoje EUNOMA teikia visas reikiamas paslaugas, kad skolų išieškojimas iš fizinio asmens būtų lengvas, sklandus ir be papildomų rūpesčių. Jei išspręsti ginčo nepavyko be teismo dėl tam tikrų aplinkybių, mūsų advokatai suteiks visapusišką teisinę pagalbą sprendžiant šį klausimą teisme. Mūsų įmonės advokatai teikia profesionalias, kokybiškas ir operatyvias paslaugas

 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


Skolų išieškojimas: pagrindiniai etapai 

Skolų išieškojimo procedūra vykdoma keliais etapais. Pirmas žingsnis yra informuoti skolininką. Kartais ties šiuo žingsniu procedūra baigiasi tuo, kad pavyksta susitarti su skolininku ir sudaryti terminą, per kurį grąžinamos lėšos. Tačiau jei skolininkas nesureagavo, pereinama prie sekančio žingsnio - ikiteisminis skolų išieškojimas. Šiame etape taip pat vyksta bendravimas su skolininku, kurio tikslas yra paskatinti skolininką grąžinti lėšas. Ikiteisminis skolų išieškojimas vykdomas pagal dokumentus, netaikant priverstinio skolų išieškojimo priemonių. Šiame etape sudaromos išieškojimo sutartis, teikiami dokumentai, patvirtinantys skolą. Skolos administravimą perima antstolis, kuris vienu ar kitokiu būdu užtikrina skolos išieškojimą. Ikiteisminis skolų išieškojimas leidžia išvengti bylinėjimosi išlaidų. Deja, ne visada pavyksta išspręsti finansinius klausimus geranoriškai. Jei derybos yra nesėkmingas, procesas persikelia į teismo salę. 


Skolų ieškojimas: kaip paveikti skolininkus?

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymą yra keli būdai, kaip galima paveikti nesąžiningus skolininkus: ikiteisminis skolų išieškojimas ir teisminis skolų išieškojimas. Ikiteisminis skolų ieškojimas yra lengviausias, greičiausias ir patogiausias būdas atgauti savo skolą. Ikiteisminis skolų ieškojimas yra tuo pačiu ir pigiausias būdas, nereikalaujantis didelių investicijų ir leidžiantis nepatirti papildomų finansinių išlaidų. Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas numato, kad skolininkas privalo padengti išlaidas, susijusias su skolų išieškojimu, tačiau jeigu paaiškėtų, kad skolininkas yra nemokus, ikiteisminis skolų ieškojimas iš fizinio asmens leis kreditoriui išvengti didelių finansinių nuostolių palyginus su išlaidomis už teisminį skolų išieškojimą. 


Ne visada pavyksta išspręsti finansinius klausimus lengviausiu ir paprasčiausiu būdu. Kai ikiteisminis skolų ieškojimas yra neefektyvus ir neduoda teigiamo rezultato, verta kreiptis į teismą. Teisminis skolų išieškojimas - tai teisminis procesas, kai susitarti su skolininku taikiai nepavyko. Teisminis skolų išieškojimas turi savų niuansų ir priklauso nuo problemos sudėtingumo ir aplinkybių. Yra keli kreipimosi į teismą variantai. Vienas iš jų yra paprastesnis ir greitesnis procesas - pareiškimas dėl teismo įsakymo išdavimo, kitas - ieškinys - sudėtingesnis ir užimantis daugiau laiko procesas.


Teisminis skolų išieškojimas teikiant pareiškimą dėl teismo įsakymo išdavimo yra lengvesnis ir pigesnis būdas atgauti skolą. Tuomet, kai ieškinys dėl skolos išieškojimo yra ne tik sudėtingesnis, bet tuo pačiu ir brangesnis procesas, kuris užtrunka žymiai ilgiau. Tačiau šis teisminis procesas yra neišvengiamas, jeigu susitarti su skolininku dėl skolos padengimo nepavyksta arba nepavyksta susisiekti su skolininku. Kai tik teismas ieškinį dėl skolos išieškojimo patenkina, galima pradėti priverstinį skolos išieškojimą. Taigi, priklausomai nuo tam tikrų aplinkybių, priklauso ir skolų išieškojimo būdas.  


Skolų išieškojimo advoaktai Klaipėdoje: Advokatų komanda - EUNOMA

Advokatai komanda Klaipėdoje EUNOMA gali suteikti visapusišką teisinę pagalbą savo klientams einant ikiteisminiu keliu ir teisminiu keliu. Bet kuriuo atveju skolų išieškojimas su šios srities ekspertais palengvins skolos išieškojimo procesą. Skolų išieškojimas Klaipėdoje - rengiame visus reikalingus dokumentus ir tarpininkaujame siekiant išspręsti situaciją optimaliausiu, lengviausiu ir greičiausiu būdu. Nepavykus išieškoti skolos be teismo, padedame parengti visus procesinius dokumentus ir vykdome teisines paslaugas, susijusias su teisminiu skolų išieškojimu. 


Efektyviausia priemonė sugrąžinti savo lėšas - kreiptis į ilgametę darbo patirtį turinčius teisės specialistus, kurie gali objektyviai įvertinti Jūsų situaciją ir numatyti proceso eigą bei galimus situacijos sprendimo variantus. Skolų išieškojimas - kaina verta sėkmės mokesčio. Mums nesvarbu ar tai būtų skolų išieškojimas užsienyje ar skolų išieškojimas Klaipėdoje - visiems atvejams turime tinkamiausią sprendimą, nes mums nėra neįmanomų situacijų. Mūsų advokatai Klaipėdoje vertina savo klientus ir visada siekia geriausių rezultatų. Skolų išieškojimas Klaipėdoje - profesionali ir kvalifikuota teisinė pagalba visais klausimais. Susisiekite. 

Skolu isieškojimo paslaugos.


MES IR JŪSŲ GAUNAMA NAUDA

Gaukite efektyvų sprendimą

Esame unikali advokatų komanda, kurioje visi teisiniai klausimai sprendžiami tikslingai. Per ilgus metus advokatų sferoje susiformavusi praktika, kuomet vienas advokatas ar advokatų kontora imasi spręsti visų teisės tematikos klausimų, išgrynino jos trūkumus. Natūralu, kad kiekvienas advokatas ar teisininkas savo patirties bagaže turi įvairių teisinių problemų nagrinėjimą, tačiau kiekvienas specialistas turi savąsias sritis, kuriose patirties turi daugiausiai ir, todėl yra įsigilinęs labiausiai. Toks specialistas, kuriam nebereikia gaišti papildomo laiko gilinantis į mažiau nagrinėtos tematikos aspektus, yra ženkliai efektyvesnis, todėl sutaupo nemažai laiko ir piniginių sąnaudų, o ir pasiūlyti problemų sprendimo variantai būna tikslesni.


Mums svarbi kiekvieno kliento problema

Advokatų komanda EUNOMA atstovauja tiek verslo klientams, turintiems didžiulius turtus, tiek pradedančias įmones. Taip pat atstovaujame daugybei įvairių individualių klientų, įskaitant profesorius, mokslininkus, administratorius, gydytojus, sveikatos priežiūros specialistus, profesionalius sportininkus, studentus, kareivius, šauktinius ir kt. Savo arsenale turime advokatus ir teisininkus kompetentingus civilinės, šeimos teisės, nuosavybės, baudžiamosios, darbo, administracinės ir kitų teisių klausimuose.


Mūsų advokatų komanda, teikianti labai pritaikytus teisinius sprendimus individualiems asmenims, šeimoms, įmonėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Daugelis mūsų teisininkų ir advokatų yra savo srities lyderiai ir puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienyje. Šie teisininkai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, derindami savo technines, komercines žinias bei patirtį, kad padėtų jums valdyti riziką ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Nesvarbu, ar esate verslo klientas, ar ieškote patarimo savo asmeniniais reikalais, kaip jūsų patikimas patarėjas, mes sutelksime dėmesį į jūsų tikslus ir dirbsime su jumis gerais ir blogais laikais, kad įsitikintume, jog prireikus gausite tinkamą teisinę pagalbąMūsų komandos reputacija - novatoriška, kūrybinga ir jautri sudėtingoms teisinėms problemoms spręsti.


Sąžininga paslaugų kainodara

Stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų klientai gautų operatyvias ir profesionalias teisines paslaugas. Kadangi dirbame tikslingai ir itin organizuotai teikiame aukščiausio lygio paslaugas už mažesnę kainą. Mūsų darbo sėkmę užtikrina tai, kad kiekvienas mūsų advokatas ar teisininkas sprendžia ir konsultuoja tais probleminiais klausimais, kuriuos išmano labiausiai. Todėl galutinio sprendimo kaina viso proceso metu yra sąžininga be jokio brangaus laiko delsimo.


 

Registracija
Internetu arba +37064038030