Draudimo teisė. Draudimo teisės teisininkai Klaipėdoje - EUNOMA

Dažnai gauname įvairiausius draudimų pasiūlymus nuo bankų ir draudimo bendrovių, kurios siūlo apdrausti savo gyvybę, turtą, veiklą. Daugelyje atvejų sutinkame su pasiūlymų jausdami viduje nerimą ir susierzinimą. Dažniausiai tas nepasitenkinimas turi dvi priežastys. Pirma, kam veltui mokėti pinigus už draudimą, jeigu niekas neatsitinka? Antra, galvoti apie draudimą nesinori visai. Todėl draudimas įgavo labiau neigiamo atspalvio ir neretai jam skiriama nepakankamai dėmesio. Nedėmesingumas pateikiant dokumentus ir sudarant draudimo sutartis dažniausia ginčų ir nesutarimų priežastis. Draudimo teisė reguliuoja teisinius santykius tarp draudiko ir draudėjo. Advokatų komanda Klaipėdoje EUNOMA teikia teisines paslaugas draudimo teisės srityje. 

Draudimo teises teisines paslaugos Klaipedoje


Draudimo teisė - kad kliento interesai būtų apsaugoti

Draudimo teisė - tai teisės šaka reguliuojanti draudiko ir draudėjo santykius. Draudimo tikslas apsaugoti fizinių ir juridinių asmenų interesus atsitikus draudžiamajam įvykiui. Draudžiamieji įvykiai - tai atsitikimai, nurodyti draudimo sutartyje, kuriems atsitikus draudikas privalo mokėti išmoką. Tačiau, nesutarimai yra neatsiejama gyvenimo dalis ir net ten, kur sudarytos sutartis kartais kyla konfliktų. Tokiais atvejais būtina kreiptis į specialistus. Advokatų komanda EUNOMA konsultuoja ir teikia teisinę pagalbą draudimo teisės klausimais. Mūsų teisininkai atstovauja klientus ginčuose ir teismuose. Ilgametė ir sėkminga darbo praktika leidžia mums apsaugoti kiekvieno kliento interesus ir užtikrinti, kad kliento teisės nebūtų pažeistos.

 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


Advokatų komanda EUNOMA - teisinės paslaugos Jums 

Draudimo veiklos tikslas - neigiamų pasekmių šalinimas atsitikus draudžiamajam įvykiui, per finansinių nuostolių atlyginimą. Tačiau kada ir kokios bus išmokos ne visada aišku, todėl sureguliuoti šiems santykiams įsikiša draudimo teisė. Draudimo teisės advokatai konsultuoja sutarčių sudarymo, pakeitimo, vykdymo ir nutraukimo etapuose. Mūsų teisininkai taip pat teikia konsultacijas dėl atsakomybės paskirstymo, reikalavimų įgyvendinimo bei kitais draudimo klausimais. Rengiame procesinius dokumentus, renkame įrodymus ir atstovaujame bylose. Advokatų komanda EUNOMA teikia visapusiškas teisines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Susisiekite su mumis. 

Draudimo advokatai. Advokatų kontora


MES IR JŪSŲ GAUNAMA NAUDA

Gaukite efektyvų sprendimą

Esame unikali advokatų komanda, kurioje visi teisiniai klausimai sprendžiami tikslingai. Per ilgus metus advokatų sferoje susiformavusi praktika, kuomet vienas advokatas ar advokatų kontora imasi spręsti visų teisės tematikos klausimų, išgrynino jos trūkumus. Natūralu, kad kiekvienas advokatas ar teisininkas savo patirties bagaže turi įvairių teisinių problemų nagrinėjimą, tačiau kiekvienas specialistas turi savąsias sritis, kuriose patirties turi daugiausiai ir, todėl yra įsigilinęs labiausiai. Toks specialistas, kuriam nebereikia gaišti papildomo laiko gilinantis į mažiau nagrinėtos tematikos aspektus, yra ženkliai efektyvesnis, todėl sutaupo nemažai laiko ir piniginių sąnaudų, o ir pasiūlyti problemų sprendimo variantai būna tikslesni.


Mums svarbi kiekvieno kliento problema

Advokatų komanda EUNOMA atstovauja tiek verslo klientams, turintiems didžiulius turtus, tiek pradedančias įmones. Taip pat atstovaujame daugybei įvairių individualių klientų, įskaitant profesorius, mokslininkus, administratorius, gydytojus, sveikatos priežiūros specialistus, profesionalius sportininkus, studentus, kareivius, šauktinius ir kt. Savo arsenale turime advokatus ir teisininkus kompetentingus civilinės, šeimos teisės, nuosavybės, baudžiamosios, darbo, administracinės ir kitų teisių klausimuose.


Mūsų advokatų komanda, teikianti labai pritaikytus teisinius sprendimus individualiems asmenims, šeimoms, įmonėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Daugelis mūsų teisininkų ir advokatų yra savo srities lyderiai ir puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienyje. Šie teisininkai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, derindami savo technines, komercines žinias bei patirtį, kad padėtų jums valdyti riziką ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Nesvarbu, ar esate verslo klientas, ar ieškote patarimo savo asmeniniais reikalais, kaip jūsų patikimas patarėjas, mes sutelksime dėmesį į jūsų tikslus ir dirbsime su jumis gerais ir blogais laikais, kad įsitikintume, jog prireikus gausite tinkamą teisinę pagalbąMūsų komandos reputacija - novatoriška, kūrybinga ir jautri sudėtingoms teisinėms problemoms spręsti.


Sąžininga paslaugų kainodara

Stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų klientai gautų operatyvias ir profesionalias teisines paslaugas. Kadangi dirbame tikslingai ir itin organizuotai teikiame aukščiausio lygio paslaugas už mažesnę kainą. Mūsų darbo sėkmę užtikrina tai, kad kiekvienas mūsų advokatas ar teisininkas sprendžia ir konsultuoja tais probleminiais klausimais, kuriuos išmano labiausiai. Todėl galutinio sprendimo kaina viso proceso metu yra sąžininga be jokio brangaus laiko delsimo.


 

Registracija
Internetu arba +37064038030