Darbo teisė. Darbo teisės teisininkai Klaipėdoje

Kas galvoja, kad nė karto savo gyvenime nesusidūrė su darbo teise, klysta. Kiekvienam darbuotojui ir, be abejo, darbdaviui teko spręsti darbo teisės klausimus: darbo sutarčių pasirašymas, įdarbinimas, atleidimas iš darbo, atlyginimas, darbo sąlygos,  reorganizavimas ir kitos darbo teisės sritys su kuriomis susiduriama vos ne kasdien. Siekiant užtikrinti, kad darbinė veikla įmonėje vyktų darniai, sklandžiai ir teisingai pagal įstatymą, darbo teisės advokatai padeda rasti efektyviausius verslo sprendimus. Kvalifikuotų teisininkų komanda, kurių tarpe yra darbo teisės ekspertų. Mūsų teisininkai pasirūpins visais teisiniais aspektais, kad Jūsų įmonė veiktų efektyviai ir teisiniai klausimai nebevargintų Jūsų. 

Darbo teises teisininku paslaugos Klaipedoje


Darbo teisė: kas tai?

Darbo teisė - tai ne tik dokumentacija ir teisinės konsultacijos personalo valdymo klausimais, bet ir veiksminga teisinė pagalba sprendžiant įvairiausius konfliktus. Kaip ir bet kurioje kitoje teisės srityje, darbo teisės advokatai gali numatyti rizikas ir padėti išvengti konfliktinių situacijų. Ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia mums teikti savo klientams teisines konsultacijas ir teisinę pagalbą visais darbo teisės klausimais. Darbo teisė apima visą eilę klausimų, susijusių su darbo santykiais:


  • Teisinės konsultacijos įvairiais darbo klausimais;
  • Dokumentų rengimas;
  • Sutarčių rengimas, teisinis vertinimas;
  • Teisinė pagalba darbuotojų priėmimo ir atleidimo klausimais;
  • Ginčų sprendimas;
  • Ikiteisminis konfliktinių situacijų sprendimas;
  • Atstovavimas teisme ir kitose instancijose.

 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


Darbo teisė - pagalba verslui

Ar žinote, kokia yra sėkmingo verslo paslaptis? Profesionalus teisinis palaikymas kiekviename verslo vystymosi etape. Būtent savalaikė advokato konsultacija ir teisinė pagalba leidžia verslui plėtotis sklandžiai ir be papildomų rūpesčių. Šiandienos verslo poreikiams pritaikyti darbo teisė yra įrankis, kuris padeda efektyviai ir teisiškai teisingai valdyti įmonės procesus. Darbo teisės advokatai numato galimas rizikas ir ateities perspektyvas, parengia veiksmingiausias strategijas, išvengia brangiai kainuojančių klaidų. Užtikrinkite savo verslo saugumą teisiniu palaikymu. Advokatų komanda Klaipėdoje - profesionali teisinė pagalba visais darbo teisės klausimais. Patikėkite savo teisinius rūpesčius mums - registruokitės konsultacijai

Darbo teises teisininkai Klaipedoje


MES IR JŪSŲ GAUNAMA NAUDA

Gaukite efektyvų sprendimą

Esame unikali advokatų komanda, kurioje visi teisiniai klausimai sprendžiami tikslingai. Per ilgus metus advokatų sferoje susiformavusi praktika, kuomet vienas advokatas ar advokatų kontora imasi spręsti visų teisės tematikos klausimų, išgrynino jos trūkumus. Natūralu, kad kiekvienas advokatas ar teisininkas savo patirties bagaže turi įvairių teisinių problemų nagrinėjimą, tačiau kiekvienas specialistas turi savąsias sritis, kuriose patirties turi daugiausiai ir, todėl yra įsigilinęs labiausiai. Toks specialistas, kuriam nebereikia gaišti papildomo laiko gilinantis į mažiau nagrinėtos tematikos aspektus, yra ženkliai efektyvesnis, todėl sutaupo nemažai laiko ir piniginių sąnaudų, o ir pasiūlyti problemų sprendimo variantai būna tikslesni.


Mums svarbi kiekvieno kliento problema

Advokatų komanda "D. Pociaus Kontora" atstovauja tiek verslo klientams, turintiems didžiulius turtus, tiek pradedančias įmones. Taip pat atstovaujame daugybei įvairių individualių klientų, įskaitant profesorius, mokslininkus, administratorius, gydytojus, sveikatos priežiūros specialistus, profesionalius sportininkus, studentus, kareivius, šauktinius ir kt. Savo arsenale turime advokatus ir teisininkus kompetentingus civilinės, šeimos teisės, nuosavybės, baudžiamosios, darbo, administracinės ir kitų teisių klausimuose.


Mūsų advokatų komanda, teikianti labai pritaikytus teisinius sprendimus individualiems asmenims, šeimoms, įmonėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Daugelis mūsų teisininkų ir advokatų yra savo srities lyderiai ir puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienyje. Šie teisininkai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, derindami savo technines, komercines žinias bei patirtį, kad padėtų jums valdyti riziką ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Nesvarbu, ar esate verslo klientas, ar ieškote patarimo savo asmeniniais reikalais, kaip jūsų patikimas patarėjas, mes sutelksime dėmesį į jūsų tikslus ir dirbsime su jumis gerais ir blogais laikais, kad įsitikintume, jog prireikus gausite tinkamą teisinę pagalbąMūsų komandos reputacija - novatoriška, kūrybinga ir jautri sudėtingoms teisinėms problemoms spręsti.


Sąžininga paslaugų kainodara

Stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų klientai gautų operatyvias ir profesionalias teisines paslaugas. Kadangi dirbame tikslingai ir itin organizuotai teikiame aukščiausio lygio paslaugas už mažesnę kainą. Mūsų darbo sėkmę užtikrina tai, kad kiekvienas mūsų advokatas ar teisininkas sprendžia ir konsultuoja tais probleminiais klausimais, kuriuos išmano labiausiai. Todėl galutinio sprendimo kaina viso proceso metu yra sąžininga be jokio brangaus laiko delsimo.


 

Registracija
Internetu arba +37064038030