Teisinės paslaugos Klaipėdoje - EUNOMA

Situacijos, kuriose reikalingos teisinės paslaugos arba teisinė pagalba, dažniausiai užklumpa netikėtai. Deja, ne visada pavyksta suplanuoti viską iš anksto ir net gerai suplanavus, įvykiai gali pasukti visai kita linkme. Visiems gerai pažįstama frazė: “Mes palnuojame, o Dievas juokiasi” gerai atspindi situaciją, į kurią papuola kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime atsidūręs tam tikrų sprendimų kryžkelėje ir ieškantis teisinės pagalbos. Teisinės paslaugos Klaipėdoje advokatų kontoroje EUNOMA - tiems, kas atsidūrė ypatingame savo gyvenimo tarpsnyje, kai būtina teisės srities ekspertų pagalba.  

Teisines paslaugos Klaipedoje


Kas yra teisinės paslaugos? 

Teisinės paslaugos - tai teisės sritis, siekianti apsaugoti žmogaus ar žmonių grupės, įmonės, organizacijos interesus. Šią paslaugą teikia teisės srities specialistai, kurie skiriasi pagal tam tikras specialybes. Dažniausiai bendradarbiavimas su advokatais prasideda nuo pradinės advokato konsultacijos. Advokato konsultacija padeda žmogui įvertinti savo situaciją, pasirinkti tinkamą strategiją ir paruošti veiksmų planą, kurie leis išspręsti situaciją teisingiausiu, optimaliausiu ir tinkamiausiu būdu. Kai vien teisinės konsultacijos neužtenka, klientui teikiama teisinė pagalba. Teisinė pagalba apima platesnį teisinių veiksmų spektrą: visakeriopą pagalba sprendžiant kliento problemą, įvairiausių teisinių ir procesinių dokumentų rengimą, atstovavimą teisme ir kitose instancijose.  


Kuo skiriasi teisinė pagalba nuo konsultacijos?

Teisinė konsultacija - tai teisinė informacija ir patarimai, kurie leidžia žmogui susigaudyti, kokia yra tikroji situacija ir kokie galimi jos sprendimo variantai. Teisinė pagalba apima platesnį veiksmų spektrą, tame tarpe teikiamų dokumentų teismui parengimą. Žinoma, kiekvienas žmogus ir pats gali pateikti dokumentus teismui, tačiau, teismui teikiami dokumentai privalo būti surašyti pagal specifinius reikalavimus, kurių dažniausiai patirties neturintis asmuo tiesiog nežino. Taip pat kiekvienas asmuo turi teisę į pirminę teisinę pagalbą. Pirminė teisinė pagalba - tai teisinė konsultacija, kurią teikia savivaldybių institucijos. Tačiau, tai tik teisinė konsultacija be procesinių dokumentų rengimo, t.y. pirminės teisinės pagalbos metu suteikiama bendro pobūdžio teisinė informacija ir patarimai dėl taikaus konflikto ar situacijos išsprendimo.

 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


Juristo ar advokato konsultacija? 

Kalbant apie teisines konsultacijas, dažnai žmones sutrikdo pavadinimai ir jie nežino kokia būtent teisinė paslauga jiems reikalinga. Ar yra skirtumas tarp juristo ir advokato konsultacijos? Dažniausiai, skirtumas tarp šių sąvokų nedaromas, tačiau šioks toks nežymus skirtumas vis dėl to yra. Juristo konsultacija panaši į advokato konsultaciją, tačiau skiriasi veiklos specifiką - tvarkomi konkrečios įmonės ar organizacijos teisiniai klausimai, suteikiama teisinė pagalba. Šiuo atveju juristas veikia ne tik kaip patarėjas, bet ir atstovaujantis įmonei arba organizacijai teisininkas. Taigi, juristo konsultacija padės išspręsti teisinius įmonės arba organizacijos veiklos klausimus.


Advokatų kontora EUNOMA - efektyvūs teisiniai sprendimai

Advokatų kontora Klaipėdoje EUNOMA - aukštos kokybės teisinės paslaugos. Mūsų komanda - profesionalūs teisininkai, specializuojantys skirtingose teisės srityse, todėl savo klientams galime suteikti visapusišką teisinį palaikymą. Teisinės konsultacijos metu sužinosite visus įmanomus situacijos sprendimo variantus, galimas rizikas ir perspektyvas. Mūsų teisininkai padės rasti optimaliausią ir efektyviausią problemų sprendimą. Esame pasiruošę spręsti bet kokio sudėtingumo ginčą, nes turime ilgametę patirtį, profesines žinias ir įgūdžius, kurie leidžia įvertinti situaciją ir numatyti tinkamiausius veiksmus. Kiekvienas advokatų kontoros EUNOMA teisininkas Klaipėdoje žino, kaip geriausiai apsaugoti Jūsų interesus ir apginti Jūsų teises. Susisiekite su mumis.

Teisines paslaugos. Advokatų kontora


APIE MUS


 

Registracija
Internetu arba +37064038030