Administracinė teisė. Administracinės teisės teisininkai Klaipėdoje - EUNOMA

Gresia administracinė atsakomybė? Įvykdėte administracinės teisės nusižengimą? Nesutinkate su jau priimtu sprendimu ir norite jį apskųsti? Susidūrėte su tuo, kad tam tikrų institucijų darbuotojai netinkamai vykdo savo pareigas situacijose, kurios liečia Jus asmeniškai? Bendraujant su valstybės institucijomis patekote į situaciją, kurioje nežinote kaip teisiškai teisingai elgtis? Visos šios sritys - administracinės teisės dalis, todėl išspręsti šiuos ir kitus teisės klausimus padės administracinės teisės specialistai. Advokatų kontora Klaipėdoje EUNOMA - profesionalių teisininkų komanda, kurių tarpe darbuojasi administracinės teisės ekspertai.

Administracinės teisės advokatai Klaipedoje


Administracinė teisė: kas tai?  

Administracinė teisė - tai teisės šaka, atsakinga už visuomeninius teisinius santykius su viešosios ir privatinės teisės subjektais. Administracinė teisė, kaip viešosios teisės šaka, reguliuoja šiuos tarpusavio santykius, o administracinės teisės advokatai padeda tai įgyvendinti. Administracinė teisė turi daugybę teisės pošakių: statybos teisė, mokesčių teisė, aplinkos teisė, ūkinė teisė ir kitos, todėl dažniausiai advokatų kontoros turi savo komandoje teisininkus, kurie turi patirties skirtingose teisės pošakiuose. Administracinės teisės procesas turi savų ypatybių, todėl ekspertai pataria kreiptis į šios srities profesionalus. Rinkdamiesi teisės srities specialistą atsižvelkite į tai ar teisininkas turi patirties sprendžiant administracinės teisės bylas

 

Registracija
Internetu arba +37064038030

 


EUNOMA - aukštos kokybės teisinės paslaugos

Advokatų kontora Klaipėdoje EUNOMA teikia teisines paslaugas administracinės teisės srityje. Mūsų teisininkai turi ilgametę darbo patirtį, profesines kvalifikacijas ir įgūdžius nagrinėjant administracinės teisės bylas. Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su administracine teise, rengiame procesinius ir kitus teisinius dokumentus, atstovaujame savo klientus įvairiose institucijose ir teisme. Teikiame visapusišką teisinę pagalbą, kurios pagrindas - išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. EUNOMA - aukštos kokybės teisinės paslaugos. Savo veikloje vadovaujamės aukščiausios etikos ir moralės standartais ir siekiame rasti tinkamiausią sprendimą Jūsų problemai. Registruokitės teisinei konsultacijai.      

Administracines teises teisininkai. Advokatų kontora


APIE MUS


 

Registracija
Internetu arba +37064038030